Архів новин за червень 2020 року


30 червня 2020 року

Краєзнавчі читання

«Ирпень – это память о людях и лете…»

Відлуння ірпінського літа ознаменувало перелом у творчості і особистому житті видатного російського поета, прозаїка, перекладача творів Т.Шевченка, І.Франка, В.Шекспіра, Й.В.Гете, лауреата Нобелівської премії 1958 року Бориса Пастернака.

Для детального ознайомлення з краєзнавчим матеріалом про ірпінське літо Б.Пастернака перейдіть за посиланням: Краєзнавство - Історія краю - Краєзнавчі читання.


29 червня 2020 року

Бібліотека і читачі в умовах послаблення карантину (фоторепортаж)

Дотримання санітарно-гігієнічних норм, карантин для повернутих книг 14 днів, комфорт, спокій, позитив...

Ірпінська бібліотека Ірпінська бібліотека

Ірпінська бібліотека Ірпінська бібліотека

Ірпінська бібліотека Ірпінська бібліотека


28 червня 2020 року

День Конституції України

День Конституції. Конституція України

Основний закон - фундамент культури і цивілізації

Цього року ми відзначаємо вже 24 річницю ухвалення в 1996 році Конституції незалежної України. Але велика історія становлення української конституційної традиції є набагато давнішою. Від ,"Руської Правди'' князя Ярослава Мудрого , Конституції гетьмана Пилипа Орлика, "Договорів і Постановлень Прав і вольностей Війська Запорозького'' - до сучасної Конституції України, в якій непорушно і назавжди закріплено одвічні фундаментальні цінності українців. Це свобода, справедливість, гідність, демократія, правова держава та мир.

В Ірпінській центральній міській бібліотеці ви можете ознайомитись з документами і матеріалами до цього знаменного Дня.

День Конституції. Конституція України День Конституції. Конституція України

День Конституції. Конституція України День Конституції. Конституція України


25 червня 2020 року

Книги і творчість прикрашають життя.

Виставка робіт Плеско Світлани Миколаївни

Плеско С.М.

З 25 червня в Ірпінській центральній міській бібліотеці експонується авторська виставка майстрині народної творчості Плеско Світлани Миколаївни.На ній представлені жіночі прикраси з бісеру та вишиті гладдю пейзажі. Сережки, кулони, кольє вирізняються оригінальністю, цікавою кольоровою гамою, поєднанням різних матеріалів. Вони дарують радість жінкам, формуючи романтичний або діловий образ. Творчістю Світлана Миколаївна зайнялась ще 20 років тому, після виходу на пенсію. Про неї були публікації в журналах ''Изящное рукоделие'', а виставки робіт експонуються часто на міських заходах. А ще Світлана Миколаївна - активна читачка нашої бібліотеки вже більше 20 років. За рік вона прочитує біля 60 книг! Дивуємося, коли ця чарівна жінка все встигає ?...

Запрошуємо відвідати бібліотеку та переглянути авторську виставку творчих робіт!

Роботи Плеско С.М. Роботи Плеско С.М. Роботи Плеско С.М. Роботи Плеско С.М.

Роботи Плеско С.М. Роботи Плеско С.М. Роботи Плеско С.М. Роботи Плеско С.М.


22 червня 2020 року

Дата в історії

День скорботи та вшанування жертв війни в Україні

Початок Другої світової війни на Прирпінні у спогадах наших земляків

До дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні пропонуємо Вам краєзнавчий матеріал підготовлений нашими співробітниками про початок війни у нашому краї. Для ознайомлення перейдіть за посиланням Краєзнавство - Історія краю - Краєзнавчі читання


16 червня 2020 року

В бібліотеку - за позитивом!

Шановні книголюби! З радістю повідомляємо вам, що публічні бібліотеки міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське збільшили години обслуговування користувачів з 16 червня. Вони працюють з 10.00 до 18.00, вихідні дні - понеділок, неділя. Для користувачів відкриті абонент, читальний зал, інтернет центр, але за умови дотримання норм безпеки.

Приємно констатувати, що за період роботи під час карантину з 26 квітня по 15 червня Ірпінську центральну міську бібліотеку та бібліотеку для дітей відвідали 940 читачів, які отримали 3050 книг! Якщо ви ще не стали нашими користувачами, завітайте до бібліотеки! Вас приємно вразить книжкова атмосфера, вишуканий і комфортний дизайн, широкий вибір книг, газет і журналів, репертуар послуг, які вам нададуть привітні і професійні бібліотечні працівники. І головне, що все це безкоштовно, адже бібліотеки - інформаційні і культурні центри громади!

Ірпінська центральна міська бібліотека ім.М.Рильського Ірпінська центральна міська бібліотека ім.М.Рильського Ірпінська центральна міська бібліотека ім.М.Рильського Ірпінська центральна міська бібліотека ім.М.Рильського

Кiлькiсть переглядiв: 89