Архів новин за липень-серпень 2020 року


27 серпня 2020 року

Закордонець

Поетичний світ Леоніда Закордонця

Нещодавно побачила світ нова поетична збірка ''У світі відкритих дверей'', з якою Леонід Олексійович завітав сьогодні до центральної міської бібліотеки, щоб подарувати її читачам.

Він народився 11 травня 1941 року на Хмельниччині, а на Приірпінні проживає з 1965 року. За професією - лікар, а за покликанням - поет, лауреат літературної премії ім.А.Малишка і Київської обласної премії ім.Г.Косинки. З під пера поета вийшло 29 книг поезії і прози, його вірші покладено на музику композиторами С.Крижанівським, О.Бурмицьким, О.Марцинківським, М.Катричком. Читачам подобається його гостра і пристрасна, тепла і лірична поезія, з якою він часто виступає в нашій бібліотеці.

Вітаємо Вас, Леоніде Олексійовичу, і бажаємо нових творчих здобутків!

Збірка Л.Закордонця Збірка Л.Закордонця Збірка Л.Закордонця Збірка Л.Закордонця


24 серпня 2020 року

День Незалежності 2020

День Незалежності 2020 День Незалежності 2020


21 серпня 2020 року

Народознавчо-мистецька година
"Ой, роде наш красний, роде наш прекрасний!..."

Ми, українці, володіємо колосальним духовним і моральним потенціалом ,який зосереджено в українській традиційній культурі, тому завдання працівників культури, освіти, майстрів народної творчості передати національний спадок предків нашим сучасникам, особливо молоді .В основу народознавчо-мистецької години, яка була проведена 21 серпня в міській бібліотеці лягли праці вітчизняних народознавців Хфедора Вовка,Олекси Воропая, Василя Скуратівського, Лідії Орел, які талановито представила бібліотекар В.Семікова.,а ілюстраціями до відеопрезентації стали роботи 17 відомих українських художників, серед них М.Пимоненко, О.Мурашко, С.Васильківського, О.Сластіона, І.Репіна та інших, які живописали розкішну природу України, красу українських жінок та дівчат, феєричність народних свят і звичаїв.

Заслужений майстер народної творчості України в царині етноляльки Тетяна Федорова представила свої нові роботи за мотивами картин М.Пимоненко,,Ідилія'' і ,,Квітникарка''.Учасники літературної студії ,, Дебют'' О.Борщенко, В.Симоненко, Л.Рудик, В.Пісний , С.Кушнір виступили з поетичними спогадами про своїх предків.Завітала на захід і гостя з Макарівської літературної студії,,Сузір'я'' Оксана Піковська.

Народна мудрість вчить:,,Якщо твої наміри розраховані на рік - сій жито, якщо на десятиліття - саджай дерева, якщо твої наміри розраховані на віки - виховуй дітей!''
Це і є першоосновою справжнього патріотизму, любові до України!

 Роде=  Роде=  Роде=  Роде=

 Роде=  Роде=  Роде=  Роде=


Краєзнавчі читання

14 серпня 2020 року

Курортна історія Приірпіння

Пропонуємо до Вашої уваги нові сторніки з історії краю. Цього разу краєзнавчий матеріал, який підготувала бібліограф нашої бібліотеки Липська Я.Л., присвячений курортам Ірпеня та Приірпіння. Для більш детального ознайомлення перейдіть Краєзнавство - Історія краю - Краєзнавчі читання.


10 серпня 2020 року

Дата в історії

Похилевич

10 серпня 2020 року виповнюється 204 роки від дня народження українського історика, краєзнавця Лаврентія Івановича Похилевича (1816-1893), який присвятив своє життя дослідженню історії населених пунктів Київської губернії. Він є автором книги «Сказання про населені місцевості Київської губернії або Статистичні, історичні і церковні нотатки про всі села, містечка і міста, які знаходяться в межах губернії», виданої в 1864 році. У 2005 році, до 190-річчя від дня народження автора, книга була перевидана.

Краєзнавчий матеріал, який підготувала Липська Яніна Леонтіївна, доступний до ознайомлення у розділі Краєзнавство - Історія краю - Краєзнавчі читання.


06 серпня 2020 року

нові книги

Шановні читачі!

Публічні бібліотеки Ірпеня та селищ Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського, отримали 470 нових книг науково- популярної і художньої літератури від благодійника, який побажав залишитись невідомим. Це цікаві, актуальні видання з економіки, психології, медицини, інформатики та ін., що користуються зараз великим попитом у книголюбів.

Частина з них представлена на книжковій виставці «Формула успіху» в Ірпінській центральній міській бібліотеці і вони вже зацікавили наших читачів. Пропонуємо і вам відвідати читальний зал і ознайомитись з книгами.

Стежте за нашими анонсами, ми будемо надалі детальніше знайомити вас з новими надходженнями цієї колекції.

нові книги нові книги нові книги нові книги


06 липня 2020 року

БАРВИ ЛІТА

Козак

Читальна зала Ірпінської центральної міської бібліотеки розквітла яскравими натюрмортами Вікторії Козак. Вона багатогранна особистість - поетеса, музикант, художник, учасниця літературної студії ''Дебют'' і бардівського клубу ''Ключ'' в Ірпені, призер багатьох літературних і музичних конкурсів і фестивалів. У 2017 році вийшла її перша поетична збірка ''Душа стремится в облака,'' ілюстрована власними картинами, презентація якої відбулася в нашій бібліотеці. А за професією Вікторія Євгеніївна лікар-ветеринар, яка лікує домашніх улюбленців.

Ознайомитися з виставкою робіт Вікторії Козак можна до 24 липня у приміщенні читальної зали бібліотеки.

Козак Вікторія Збірка Козак Вікторії Роботи Козак Вікторії Роботи Козак Вікторії

Роботи Козак Вікторії Роботи Козак Вікторії Роботи Козак Вікторії Роботи Козак Вікторії

Кiлькiсть переглядiв: 114