Повернутися до звичайного режиму

Архів новин за березень 2021 року

06 березня 2021 року

Анонс свята

Мабуть, немає в світі українця, котрий би не чув про славетного українського поета Тараса Шевченка. Адже вся його творчість, про що ми знаємо ще з Букваря, пронизана патріотизмом і любов’ю до Батьківщини. До Кобзаревого слова, до його краси й пророцтва з дитячих років нас прилучають батьки, вихователі, вчителі, бібліотекарі.

Цього року Україна відзначить 207 річницю від дня народження поета. І нехай широко й масштабно провести Шевченківські дні нам завадила пандемія, все ж, наша бібліотека не пройде повз вшанування Поета. Вже від сьогодні в читальному залі, як завжди вас чекає цікава книжково-ілюстративна виставка «Кобзарева вічність» та виставка однієї книги «Вічне слово. Кобзар» а також святковий Арт Простір, де представлені роботи майстрів народної творчості Приірпіння за мотивами Шевченкових творів. А в день народження Тараса Шевченка 9 березня в бібліотеці відбудеться літературно-мистецьке свято «Співець і слава України».

Запрошуємо до перегляду і до прочитання!


01 березня 2021 року

Бібліотека - простір для зустрічей

Перший день весни студенти УТВ "СВІТ" відзначили в теплій атмосфері поетичної студії "Дебют".

Джемалі Чочуа - поет, бард запросив друзів і колег на свій творчій вечір. Було цікаво ближче познайомитися з життям і творчістю нині ірпінця, грузина, який любить Україну, Київ, вражений Приірпінням, щирістю українців. Якось по особливому було затишно - розповіді, вірші, пісні ...

Знов зустрічі, нові знайомства! Життя і творчість в студії "Дебют" продовжуються!

,= ,=

 Дебют ,=

,= ,=

Кiлькiсть переглядiв: 15