28 червня 2021 року

Вітаємо з Днем Конституції!

25 років тому був ухвалений Основний закон нашої держави, який має найвищу юридичну силу.

Наша країна має багатовікову історію конституційного процесу. Вона складена протягом століть з гетьманської мудрості та звитяги, полита кров'ю героїв, освячена честю українських воїнів. Це спадок, який береже наше право на вільне та гідне життя у рідній країні.

Всі ми прагнемо, щоб задекларовані в Конституції права стали реальністю , громадяни України почували себе захищеними, впевнено дивилися в майбутнє.

Будуймо разом демократичне, громадянське суспільство. Нехай це свято додасть нам наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Запрошуємо в Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського переглянути святкову книжкову виставку.


26 червня 2021 року

Обізнана молодь - майбутнє нації !

Молодість- чудова пора, час сміливих мрій і великих планів, час перших успіхів і великої дружби.

Будьте активними, навчайтесь тому, що до душі, будьте гідними і сміливими, адже вам належить надалі розбудовувати успішну, сильну Україну.

Читайте, розвивайтесь, досягайте!В Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського є для вас великий вибір художньої, науково- пізнавальної та мотивуючої літератури!

Чекаємо вас в нашій креативній бібліотеці!


25 червня 2021 рооку

Рятуйтесь від спеки в бібліотеці!

Неймовірна спека за вікном бібліотеки-35 градусів! А в Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського дуже комфортна -22 градуси протягом дня з 9.00 до 18.00.

Вас чекає приємна літня прохолода, позитивна енергетика, широкий вибір книг і періодичних видань, натхнення, всі можливості для сімейного читання, саморозвитку і пізнавального дозвілля.


22 червня 2021 року

У пам'яті і серці назавжди

22 червня- День скорботи та вшанування жертв війни в Україні. Цього дня в Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського відбулась година пам'яті за участі учасників бойових дій, дітей війни, міської влади, ветеранських громадських організацій, солістів народного хору ветеранів ,, Пам'ять'', працівників бібліотеки. Друга світова війна стала наймасштабнішою і найкривавішою війною в історії людства.

І живуть у пам'яті народу

Його вірні дочки і сини.

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя і помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока берегти.

Василь Симоненко


16 червня 2021 року

Місце зустрічі- бібліотека

Це лише один день з життя Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського .У нас ви можете отримати культурні послуги : доступ до читання та інформації, друкованих творів, мережі Інтернет та електронних ресурсів, відвідати соціокультурні заходи та заходи з інформальної освіти.

"Мінімальні стандарти забезпечення громадян культурними послугами'' прийняті нещодавно Постановою Кабінету Міністрів України.


15 червня 2021 року

Талановиті літератори Ірпеня тепер матимуть підтримку від товариства "Відважних"

Літературна премія Ірпеня– щорічна всеукраїнська премія у галузі літератури, заснована 2020 року товариством “Відважних” та Інвестиційною радою Ірпеня. Завдання премії – пошук нових авторів із метою їх мотивації до подальшої творчості. Премія має три номінації: проза, поезія та спеціальна премія література для дітей (саме в Ірпені жив письменник, автор «Пригод Незнайка» Микола Носов). На розгляд журі премії приймаються невидані раніше рукописи авторів, які дотепер не видавали жодної книги, але публікували свої твори в колективних збірках чи антологіях. Вік та географія претендентів на отримання премії необмежений. Тематика творів та їхній обсяг – вільні.

Дедлайн подачі творів щороку до 31 грудня.

Нагородження лауреатів премії відбувається 21 березня наступного за поданням творів року. Троє лауреатів Літературної премії Ірпеня – переможці в номінаціях «Проза», «Поезія» та «Література для дітей» – отримуватимуть по 50 тис. грн кожен. Крім цього, ТОВ «Відважних» установило додаткову заохочувальну премію в розмірі 10 тис. грн. Тобто загальний преміальний фонд Літературної премії Ірпеня – 160 тис. грн.

Рукописи потрібно надсилати у форматі Microsoft Word (із фото, біографією та контактними даними автора) на електронну пошту ykrnayka@gmail.com. Тема листа — "Літературна премія Ірпеня"

wym-1623757810606


14 червня 2021 року

''Поетичні посиденьки''

В Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського цього теплого літнього вечора зібрались "друзі по перу''- учасники міської літературної студії "Дебют''.

Щирість почуттів, філософські роздуми, схвильований і тонкий ліризм, простота і природність, музикальність, гумор- все це звучить в їхніх поезіях, прикрашає життя і дарує духовне натхнення.

Клуб «Друга молодість»

Клуб «Друга молодість» (керівник Світлана Шилова), що об’єднує чималу кількість невгамовних, бадьорих, енергійних – з великим життєвим досвідом – людей, швидко розвивається у багатьох напрямах, передусім у мистецько-культурному і спортивному.

Цього разу жінки зібрались у Центральній Ірпінській бібліотеці на майстер-клас з акварельного живопису. А чому б і ні. Цікаво дізнатися про свої художні можливості, тим паче, що це чудовий мистецький релакс.

Заняття провела професійний художник Євгенія Орлова. З напутнім словом виступила Світлана Шилова. До «Другої молодості» завітала Олена Вітер, яку зацікавила діяльність клубу, отже, є задум допомогти його діяльності відповідним грантом. Розпочали з заповнення анкети.

А далі, як кажуть, море задоволення – «чаклування» з фарбами і малювання по запропонованій темі. В результаті «двійочників» не виявилось, всі з ентузіазмом впорались із завданням, отже, у цього напряму діяльності клубу буде продовження.

Кiлькiсть переглядiв: 30