8-9 травня 2021 року

День пам’яті та примирення.

День Перемоги

Шановні друзі!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Перемога дісталася дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Подвиг переможців у тій далекій війні гідно продовжують зараз українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Сьогодні героями стають онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945-му сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава героям, які в усі часи захищали і захищають нашу Батьківщину!

Слава Україні!


2 травня 2021 року

Воскресіння Христове

Шановні користувачі! Вітаємо вас зі світлим днем Воскресіння Христового і запрошуємо ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою-інсталяцією «Радіймо святу Великодня!», яка присвячена відзначенню одного з найбільших і найсвітліших релігійних свят.

Споконвіку Великдень вважається чи не найбільшим святом. Воно пов'язане із Воскресінням Ісуса Христа, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. Якраз на цей час припадає поворот сонця на літо, а це означало пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю, правди над облудою.

Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповідають видання, які представлені на презентованій книжково-ілюстративній виставці-інсталяції «Радіймо святу Великодня!». Українські етнографи, дослідники, історики висвітлюють забуті сторінки історії української православної церкви та національні особливості національних Великодніх свят.

З цих видань ви дізнаєтесь також, що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок, великоднього печива та красиві пасхальні декорації для своєї оселі.

Тож у ці святкові дні Воскресіння Христового пропонуємо вам переглянути ці книги і отримати багато позитивних емоцій. Чекаємо на скору зустріч з читачами!Ваша бібліотека.


Кiлькiсть переглядiв: 6