Любительські об`єднання

Ірпінської МЦБС на 1.01.2019 року


/Files/images/foto_tvorch_obdnannya/Творчі обєднання при бібл._2019.png


Ірпінська центральна бібліотека для дорослих

Літературна студія «Дебют»

дебютовці

Слова українського поета Д.Луценка
«Живи, Ірпінь, Парнаса царство, Куток тривожних муз і дум!..»
стали девізом студії, яка продовжує давні літературні традиції Приірпіння. Вона вже 25 років працює Напівжирнийпри центральній міській бібліотеці.

Біля витоків студії стояли видатні майстри слова — наші земляки А.Хорунжий та Д.Паламарчук. Згодом студією опікувалася українська письменниця Н.Околітенко.

До студії входить більше 20 самодіяльних поетів та прозаїків, різних за віком та уподобаннями, об'єднаних у прагненні до духовного спілкування і творчості. І молодим, і досвідченим є чому повчитися один в одного, адже поезія не має віку. З-під пера студійців вийшло чимало творів, зігрітих душевним теплом, сердечною пристрастю, позначених індивідуальністю почерку. Завдяки плідній праці збагатилась їх творча палітра, змужнів талант, прийшло визнання не тільки на Приірпінні, а й на Україні та за її межами.
У творчому доробку дебютівців вже 15 власних поетичних збірок та 2 альманахи «Первоцвіт». Студійці є активними учасниками літературних вечорів, презентацій книг, зустрічей із молоддю, які проводяться бібліотекою.

Двері студії «Дебют» завжди гостинно відчинені для любителів літератури.
Засідання студії проводяться кожного 3-го понеділка місяця о 16 годині в центральній міській бібліотеці.

Докладна інформація про студійців, їх коротка біографія та вибрані твори Ви можете знайти у розділі Творче Приірпіння - Студія «Дебют» нашого сайту.


Мистецька студія рукоділля

"Живопис голкою"

/Files/images/vishivka/SAM_5503.JPG /Files/images/vishivka/SAM_5501.JPG

/Files/images/vishivka/SAM_5510.JPG /Files/images/vishivka/SAM_5509.JPG


Розмовний клуб польської мови

"Re-Re-Kum-Kum"

/Files/images/foto_tvorch_obdnannya/SAM_7245 - Копія.JPG

При Ірпінській центральній міській бібліотеці функціонує польський розмовний клуб «Re-Re-Kum-Kum».

Даний клуб підходить для тих, хто планує подорож до Польщі, роботу чи навчання в цій країні, хоче розширити власний кругозір та поліпшити мовну практику. Польська мова досить співзвучна з українською, але оволодіння нею потребує певних знань та навичок. Для цього ідеально підходить наш клуб. Він сприяє високому рівню володіння польською мовою.

Клуб «Re-Re-Kum-Kum» чудово підходить як для живого спілкування, так і для поглиблення та розвитку свого знання польської мови.

Це не просто зустрічі за інтересами, адже робота клубу організована з урахуванням міжнародної практики розмовних клубів.

В рамках кожної зустрічі:

- підготовлені виступи учасників на встановлену тему;

- дискусії і обговорення актуальних тем і новин України та світу;

- імпровізовані виступи;

- квести та мовні ігри.

І все це – виключно на польській мові!

І – БЕЗКОШТОВНО!/Files/images/foto_tvorch_obdnannya/Без імені.jpg

Зустрічі клубу «Re-Re-Kum-Kum» проходять щосуботи на 16.45.

Тел. (viber) 050-358-75-32 Анатолій.

Запрошуємо всіх охочих приєднуватися до нашого клубу!


Ірпінська міська бібліотека для дітей

Любительське об’єднання «Колобок»

 Колобок

Заняття об’єднання «Колобок» відбуваються кожного останнього четверга місяця. Під час занять за казками у ігровій формі проводяться вікторини, літературні лото, відео-години, конкурси. Членами любительського об’єднання можуть стати будь-які бажаючі учні початкових класів.

Дитячий благодійний проект «Творча майстерня»

творчість читачів

«Творча майстерня» чекає на Вас щоп’ятниці протягом року у дитячому читальному залі о 15:00. Пропонуються майстер-класи: малюнок під керівництвом художника, ори гамі, флористика, твістинг, квілінг, ліпка солоним тістом, декупаж, ляльки мотанки, плетіння стрічками тощо. Заняття багатофункціонального творчого гуртка можуть відвідувати діти 1-6 класів.

Гурток «Чарівний світ рукоділля»

 Чарівний= творчість читачів

До гуртка входять учні 5-6 класів, які проживають у 7-му окрузі та дітей-переселенців із зони АТО та Криму. Заняття проходять щосереди з 14.15 - 16.30 протягом навчального року. В програмі гуртка – плетіння з бісеру об’ємних квітів та дерев, вишивання стрічками, вишивання бісером, нитками, виготовлення ексклюзивних листівок, неповторних прикрас для волосся, на одяг та аксесуарів, квілінг, створення букетів з цукерок тощо.


Ворзельська селищна бібліотека

Книжковий клуб «Книголюб»

Членами клубу можуть стати всі любителі книжкових новинок. На засіданнях клубу колегіально вирішуються та закуповуються нові книги за рахунок членських внесків. На сьогоднішній день до клубу входять близько 60 книголюбів.

Проект «Творче дозвілля у Ворзелі»

творчість читачів

У рамках проекту проводяться різноманітні виставки, майстер-класи з рукоділля – печворку, декупажу, квілінгу, ляльки-мотанки, м’якої іграшки, газетної соломки. Відвідувати заняття можуть всі бажаючі, як дорослі так і діти, читачі бібліотеки, слідкуючи за оголошеннями.


Гостомельська селищна бібліотека

Клуб «Господарочка»

До клубу входять дорослі читачі бібліотеки, які цікавляться новинками у веденні домогосподарств. Засідання відбуваються 1 раз на місяць, на яких членів клубу знайомлять з новаціями у кулінарії, сільському господарстві, домашньому квітництві тощо.

Гурток «Питайлик»

Гурток відвідують діти молодшого шкільного віку. На заняттях гуртківці знайомляться з різними цікавими фактами та явищами у природі, тваринному та рослинному світі, навколишньому середовищу. Засідання відбуваються за об’явою 1 раз на місяць, крім канікул.


Коцюбинська селищна бібліотека

Літературний клуб «Струни серця»

Літературний клуб «Струни серця» об’єднує всіх бажаючих дорослих читачів бібліотеки старшої вікової категорії, любителів поезії. Засідання відбуваються 1-2 рази на квартал та присвячені пам’ятним датам літературного календаря. Вечори проходять за читанням поезії у музичному супроводі. Запрошуються члени клубу та гості за попередньою об’явою.

Читацький клуб «Фенікс»

Членами клубу можуть стати всі любителі книжкових новинок. На засіданнях клубу колегіально вирішуються та закуповуються нові книги за рахунок членських внесків.

Гурток «Бісероплетіння»

творчість читачів

Гурток «Бісероплетіння» радо відчиняє свої двері на протязі року кожної середи та п’ятниці з 15 години. На заняттях учні 4-7 класів вчаться навичкам роботи з бісером, виготовляють різноманітні вироби, проводять чаювання.

Творчий гурток «Орігамі»

творчість читачів

Творчий гурток «Орігамі» працює у поєднанні з гуртком «Бісероплетіння» на протязі року кожної середи та п’ятниці з 15 години. Під час занять учні 4-7 класів вчаться мистецтву складання паперу, виготовляють різноманітні вироби. Після занять проходять чаювання.

Гурток для юнацтва «Лялька - мотанка»

творчість читачів

Гурток «Лялька-мотанка» працює з дітьми початкової школи (3-4 класи) кожного вівторку та четвергу з 15 години. На заняттях гуртківці опановують древнє мистецтво виготовлення вузликових ляльок з тканини. Їхні вироби беруть участь у численних виставках народно-прикладного мистецтва, що проходять у селищі.

Клуб «Відродження 2007»

Клуб «Відродження 2007» був створений при Коцюбинській бібліотеці з метою підтримки та допомоги сучасним батькам. Так, кожного вівторку з 1830 до 21 години для всіх бажаючих читачів бібліотеки проходять лекції та семінари з питань виховання дітей, дитячої різновікової психології, свідомого батьківства. Заняття безкоштовні.

Гурток «Арт-діскавері»

Цей гурток був організований при бібліотеці для роботи з наймолодшою категорією читачів – дошкільнятами. Кожної суботи на протязі року діти, під супровід літературного читання казок, ліплять з глини, малюють у різних техніках, грають у розвиваючі ігри.

Клуб «Здоров’я та краса»

На заняттях клубу, які проходять 1 раз на квартал, працівники бібліотеки, на основі періодичних та інтернет-видань ознайомлюють всіх бажаючих дорослих відвідувачів, членів клубу з сучасними досягненнями науки та медицини у сфері здоров’я та краси.

Кiлькiсть переглядiв: 1466