Ірпінь сьогодні

05 квітня 2024 року

В Ірпінь прибув каталог VII Відкритого художнього пленеру "Намальований Ірпінь", який відбувся у серпні 2023 року під гаслом "Ірпінь: мистецтво відродження".

В каталозі представлені фото робіт майже 50 художників з різних міст України та нашої громади.

Презентацію каталогу для учасників пленеру та наших мешканців планується провести 25 квітня. Про час та місце події буде повідомлено додатково. Під час презентації можна буде знову побачити оригінальні полотна, виконані в рамках пленеру у 2023 році.


В Історико-краєзнавчий музей Ірпінської міської ради відкрилася виставка "Зі світлом на шляху" Vladislav Zadvorsky

Найбільшою подякою для митця є публічне визнання. Щаслива, що сьогодні наш музей має достойні умови для презентації робіт наших сучасників, знайомства їх з поціновувачами мистецтва та обміну творчими ідеями.

Виставка триватиме до 14 лютого. Чекаємо усіх, хто хоче побачити роботи живописця.

Вдячна управлінській команді міста на чолі з Олександр Маркушин за увагу до музею і потреб митців.

Подяка за допомогу у проведенні виставки Владислава Задворського постійним партнерам найбільших культурних ініціатив Тов Відважних Володимир Карплюк та ЖК River Port

#Ірпінь #ІрпіньМістоГерой #Україна #Київщина #Irpin #HeroCityIrpin #Ukraine #KyivRegion #НовіОбличчя


Сьогодні Ірпінь - сучасне місто, яке стрімко розвивається. Зміни торкнулися, мабуть, кожного члена нашої громади, від малого до великого. Поліпшений благоустрій, реконструкція та ремонт освітніх, медичних та культурних установ, різноманітні новації не залишили байдужими містян. Про плани міського голови Володимира Карплюка та його команди Ви можете докладно дізнатися на офіційному сайті Ірпінської міської ради. Також до Вашої уваги невеличка відео-подорож по нашому чудовому місту Ірпінь, знята журналістам "Ірпінь-ТБ" у 2015 році.

Цікаво ознайомитися з репортажем 2018 року, в якому Ірпенем доведено, що Українське місто може бути успішним!

Центральна міська бібліотека як інформаційно-краєзнавчий центр пропонує Вам детально ознайомитися з історією та сучасністю Приірпіння використавши слідуючі інформаційні ресурси: перелік друкованих видань, які виходять на території Приірпіння, з можливістю доступу до електронних версій деяких та інтернет-ресури про Ірпінь та Приірпіння.

В Інтернеті Ви можете відвідати такі місцеві сайти:

Кiлькiсть переглядiв: 2329