Любительські об`єднання при

Ірпінській МЦБС у 2020 роцІ


Ірпінська центральна бібліотека для дорослих ім. Максима Рильського

Літературна студія «Дебют»

/Files/images/debyutvts/75521674_2551203421600893_2087860336471310336_n.jpg

Слова українського поета Д.Луценка
«Живи, Ірпінь, Парнаса царство, Куток тривожних муз і дум!..»
стали девізом студії, яка продовжує давні літературні традиції Приірпіння. Вона вже 30 років працює при Ірпінській центральній міській бібліотеці ім.М.Рильського.

Біля витоків студії стояли видатні майстри слова — наші земляки А.Хорунжий та Д.Паламарчук. Згодом студією опікувалася українська письменниця Н.Околітенко.

До студії входить більше 20 самодіяльних поетів та прозаїків, різних за віком та уподобаннями, об'єднаних у прагненні до духовного спілкування і творчості. І молодим, і досвідченим є чому повчитися один в одного, адже поезія не має віку. З-під пера студійців вийшло чимало творів, зігрітих душевним теплом, сердечною пристрастю, позначених індивідуальністю почерку. Завдяки плідній праці збагатилась їх творча палітра, змужнів талант, прийшло визнання не тільки на Приірпінні, а й на Україні та за її межами.
У творчому доробку дебютівців вже 15 власних поетичних збірок та 4 альманахи «Первоцвіт». Студійці є активними учасниками літературних вечорів, презентацій книг, зустрічей із молоддю, які проводяться бібліотекою.

Двері студії «Дебют» завжди гостинно відчинені для любителів літератури.
Засідання студії проводяться кожного 3-го понеділка місяця о 16 годині в центральній міській бібліотеці.

Докладна інформація про студійців, їх коротка біографія та вибрані твори Ви можете знайти у розділі Творче Приірпіння - Студія «Дебют» нашого сайту.


Мистецька студія рукоділля

"Живопис голкою"

/Files/images/vishivka/SAM_5503.JPG /Files/images/vishivka/SAM_5501.JPG

/Files/images/vishivka/SAM_5510.JPG /Files/images/vishivka/SAM_5509.JPG


Розмовний клуб польської мови

"Re-Re-Kum-Kum"

/Files/images/foto_tvorch_obdnannya/SAM_7245 - Копія.JPG

Розмовний клуб польської мови, який працює при Ірпінській центральній міській бібліотеці, підходить для тих, хто планує подорож до Польщі, роботу чи навчання в цій країні, хоче розширити власний кругозір та поліпшити мовну практику. Польська мова досить співзвучна з українською, але оволодіння нею потребує певних знань та навичок. Для цього ідеально підходить наш клуб. Він сприяє високому рівню володіння польською мовою.

Клуб «Re-Re-Kum-Kum» чудово підходить як для живого спілкування, так і для поглиблення та розвитку свого знання польської мови.

Це не просто зустрічі за інтересами, адже робота клубу організована з урахуванням міжнародної практики розмовних клубів.

В рамках кожної зустрічі:

- підготовлені виступи учасників на встановлену тему;

- дискусії і обговорення актуальних тем і новин України та світу;

- імпровізовані виступи;

- квести та мовні ігри.

І все це – виключно на польській мові!

І – БЕЗКОШТОВНО!/Files/images/foto_tvorch_obdnannya/Без імені.jpg

Зустрічі клубу «Re-Re-Kum-Kum» проходять щосуботи на 16.45.

Тел. (viber) 050-358-75-32 Анатолій.

Запрошуємо всіх охочих приєднуватися до нашого клубу!


Ірпінська міська бібліотека для дітей

Любительське об’єднання «Грайлики-читайлики»

 Колобок

Заняття об’єднання «Грайлики-читайлики» відбуваються кожного останнього четверга місяця. Під час занять за казками у ігровій формі проводяться вікторини, літературні лото, відео-години, конкурси. Членами любительського об’єднання можуть стати будь-які бажаючі учні початкових класів.


Ворзельська селищна бібліотека ім.Д.Бедзика

Книжковий клуб «Книголюб»

Членами клубу можуть стати всі любителі книжкових новинок. На засіданнях клубу колегіально вирішуються та закуповуються нові книги за рахунок членських внесків. На сьогоднішній день до клубу входять близько 60 книголюбів.


Гостомельська селищна бібліотека

Клуб «Господарочка»

До клубу входять дорослі читачі бібліотеки, які цікавляться новинками у веденні домогосподарств. Засідання відбуваються 1 раз на місяць, на яких членів клубу знайомлять з новаціями у кулінарії, сільському господарстві, домашньому квітництві тощо.


Коцюбинська селищна бібліотека ім.О.Гайдай

Літературний клуб «Струни серця»

Літературний клуб «Струни серця» об’єднує всіх бажаючих дорослих читачів бібліотеки старшої вікової категорії, любителів поезії. Засідання відбуваються 1-2 рази на квартал та присвячені пам’ятним датам літературного календаря. Вечори проходять за читанням поезії у музичному супроводі. Запрошуються члени клубу та гості за попередньою об’явою.

Клуб «Здоров’я та краса»

На заняттях клубу, які проходять 1 раз на квартал, працівники бібліотеки, на основі періодичних та інтернет-видань ознайомлюють всіх бажаючих дорослих відвідувачів, членів клубу з сучасними досягненнями науки та медицини у сфері здоров’я та краси.

Кiлькiсть переглядiв: 1892