Любительські об`єднання при

Ірпінській МЦБС у 2021 роцІ


Ірпінська центральна бібліотека для дорослих ім. Максима Рильського

Літературна студія «Дебют»

/Files/images/debyutvts/75521674_2551203421600893_2087860336471310336_n.jpg

Слова українського поета Д.Луценка
«Живи, Ірпінь, Парнаса царство, Куток тривожних муз і дум!..»
стали девізом студії, яка продовжує давні літературні традиції Приірпіння. Вона вже 30 років працює при Ірпінській центральній міській бібліотеці ім.М.Рильського.

Біля витоків студії стояли видатні майстри слова — наші земляки А.Хорунжий та Д.Паламарчук. Згодом студією опікувалася українська письменниця Н.Околітенко.

До студії входить більше 20 самодіяльних поетів та прозаїків, різних за віком та уподобаннями, об'єднаних у прагненні до духовного спілкування і творчості. І молодим, і досвідченим є чому повчитися один в одного, адже поезія не має віку. З-під пера студійців вийшло чимало творів, зігрітих душевним теплом, сердечною пристрастю, позначених індивідуальністю почерку. Завдяки плідній праці збагатилась їх творча палітра, змужнів талант, прийшло визнання не тільки на Приірпінні, а й на Україні та за її межами.
У творчому доробку дебютівців вже 15 власних поетичних збірок та 4 альманахи «Первоцвіт». Студійці є активними учасниками літературних вечорів, презентацій книг, зустрічей із молоддю, які проводяться бібліотекою.

Двері студії «Дебют» завжди гостинно відчинені для любителів літератури.
Засідання студії проводяться кожного 3-го понеділка місяця о 16 годині в центральній міській бібліотеці.

Докладна інформація про студійців, їх коротка біографія та вибрані твори Ви можете знайти у розділі Творче Приірпіння - Студія «Дебют» нашого сайту.


Мистецька студія рукоділля

"Живопис голкою"

/Files/images/vishivka/SAM_5503.JPG /Files/images/vishivka/SAM_5501.JPG

/Files/images/vishivka/SAM_5510.JPG /Files/images/vishivka/SAM_5509.JPG


Розмовний клуб польської мови

"Re-Re-Kum-Kum"

/Files/images/foto_tvorch_obdnannya/SAM_7245 - Копія.JPG

Розмовний клуб польської мови, який працює при Ірпінській центральній міській бібліотеці, підходить для тих, хто планує подорож до Польщі, роботу чи навчання в цій країні, хоче розширити власний кругозір та поліпшити мовну практику. Польська мова досить співзвучна з українською, але оволодіння нею потребує певних знань та навичок. Для цього ідеально підходить наш клуб. Він сприяє високому рівню володіння польською мовою.

Клуб «Re-Re-Kum-Kum» чудово підходить як для живого спілкування, так і для поглиблення та розвитку свого знання польської мови.

Це не просто зустрічі за інтересами, адже робота клубу організована з урахуванням міжнародної практики розмовних клубів.

В рамках кожної зустрічі:

- підготовлені виступи учасників на встановлену тему;

- дискусії і обговорення актуальних тем і новин України та світу;

- імпровізовані виступи;

- квести та мовні ігри.

І все це – виключно на польській мові!

І – БЕЗКОШТОВНО!/Files/images/foto_tvorch_obdnannya/Без імені.jpg

Зустрічі клубу «Re-Re-Kum-Kum» проходять щосуботи на 16.45.

Тел. (viber) 050-358-75-32 Анатолій.

Запрошуємо всіх охочих приєднуватися до нашого клубу!


Ірпінська міська бібліотека для дітей

Любительське об’єднання «Грайлики-читайлики»

 Колобок

Заняття об’єднання «Грайлики-читайлики» відбуваються кожного останнього четверга місяця. Під час занять за казками у ігровій формі проводяться вікторини, літературні лото, відео-години, конкурси. Членами любительського об’єднання можуть стати будь-які бажаючі учні початкових класів.

Кiлькiсть переглядiв: 2877